NOWY PANEL MIESZKAŃCA

  2021-10-01

    Mamy przyjemność poinformować, że już dziś udostępniamy Państwu nowy Panel mieszkańca. W prosty sposób, bezpośrednio ze strony internetowej Spółdzielni uzyskacie dostęp do wielu przydatnych informacji na temat Państwa nieruchomości. Nie będzie to wymagało nawet logowania do eBOK. Wystarczy wejść w zakładkę Panel mieszkańca dostępną na głównej stronie internetowej Spółdzielni. Dla ułatwienia podajemy bezpośredni link : http://panelmieszkanca.smbudowlani.pl/ Otrzymacie Państwo kompleksową informacje o budynku na temat m.in. aktualnych i planowanych przeglądów, remontów oraz terminach wywozu śmieci wielkogabarytowych.

Dzięki nowemu, rozbudowanemu Panelowi mieszkańca będziecie mogli dowiedzieć się Państwo jaki rodzaj prac remontowych będzie wykonywany w danej lokalizacji, kto jest ich wykonawcą oraz kiedy prace remontowe zostaną rozpoczęte i zakończone. Widoczny będzie również stan funduszu remontowego oraz zadłużenie nieruchomości. W Panelu mieszkańca będzie można również pobrać niezbędne oświadczenia i wnioski. Wszystkie dane przedstawione są w przejrzystej i prostej formule.

Zapraszamy Państwa do korzystania z tego udogodnienia! Mamy nadzieję, że będzie to rozwiązanie, które jeszcze bardziej usprawni naszą komunikację z Państwem.