Badanie zadowolenia Mieszkańców z jakości obsługi w 2025 r.

Jak mieszkańcy oceniają Spółdzielnię?

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Budowlani” przeprowadziła telefoniczne badanie opinii wśród losowo wybranych mieszkańców, którzy w 2025 r. kontaktowali się ze Spółdzielnią w różnych sprawach.


CO OCENIONO NAJLEPIEJ:

- wysoką kulturę osobistą pracowników
- zaangażowanie w rozwiązywanie zgłaszanych spraw
- sprawną obsługę mieszkańców
- system powiadomień SMS

Zdecydowana większość ankietowanych dobrze oceniła działalność Spółdzielni.


O CO PYTALIŚMY W ANKIECIE

- jakość zarządzania Spółdzielnią
- sposób załatwiania spraw przez pracowników
- przekazywanie ważnych informacji mieszkańcom
- korzystanie z elektronicznego biura obsługi klienta eBOK
- korzystanie ze strony internetowej www.smbudowlani.pl


Z CZEGO MIESZKAŃCY KORZYSTAJĄ RZADZIEJ

- blisko połowa ankietowanych nie korzysta ze strony internetowej Spółdzielni
- zdecydowana większość mieszkańców nie korzysta z systemu eBOK,który umożliwia m.in. bieżące sprawdzanie salda opłat za lokal.


CO DALEJ?

Wyniki ankiety pomogły nam również wskazać obszary wymagające dalszych usprawnień. Będziemy je szczegółowo analizować i podejmować działania służące dalszemu podnoszeniu jakości usług.



Dziękujemy wszystkim osobom, które poświęciły swój czas na udział w badaniu i podzieliły się swoimi opiniami.

Barbara Budziak

Pełnomocnik Zarządu ds. SZJ

Spółdzielni Mieszkaniowej Budowlani