Zatrudnimy - konserwator-ślusarz

  2023-07-28

Spółdzielnia Mieszkaniowa "BUDOWLANI"

ZATRUDNI NA STANOWISKO

Konserwatora-ślusarza

Wymagania:

 

·         Wykształcenie zawodowe lub średnie

·         Dodatkowym atutem będą uprawnienia spawalnicze (elektryczne,) umiejętność lutowania

·         Praktyczna znajomość zagadnień związanych z obsługą maszyn jak frezarka do kluczy, szlifierka do cięcia metali, gwintownica, elektronarzędzi

·         Otwartość na współpracę w zespole i obsługę klienta (mieszkańca)

·         Komunikatywność

 

Zakres obowiązków:

Usuwanie usterek, naprawa zamków, regulacja drzwi do budynku i wymiana zawiasów, elektrozaczepów, naprawa balustrad, wymiana zamków i naprawa skrzynek pocztowych, naprawa i wymiana samozamykaczy, rygli drzwi wejściowych, wkładek, wykonanie słupków i montaż znaków drogowych, koszy na śmieci,

 

 

Zatrudnienie:

-         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę (pełen etat) w firmie o ugruntowanej, wysokiej pozycji na rynku;

-         Praca tylko w dni robocze (sporadycznie poza godzinami pracy);

-         Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach specjalistycznych, dofinansowanie do nauki);

-         Przyjazną atmosferę pracy;

 

Wymagane dokumenty:

CV, list motywacyjny – należy dostarczyć (osobiście, pocztą lub drogą elektroniczną (sekretariat@smbudowlani.pl) do 31 sierpnia 2023 r. 

 

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

 

INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

 

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez SM „Budowlani”, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

 

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Budowlani” z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Boya-Żeleńskiego 1 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

 

Dokumenty bez powyższej zgody nie będą rozpatrywane.

 

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail sekretariat@smbudowlani.pl.

 

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

 

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

 

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu ogłoszenia, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu ogłoszenia. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu ogłoszenia.

 

W razie pytań możesz się z nami skontaktować 52 366 44 00.