SMB zajęła I miejsce w Rankingu Spółdzielni Mieszkaniowych

Miło nam poinformować, że Spółdzielnia Mieszkaniowa "BUDOWLANI" w Bydgoszczy zajęła I miejsce w XII Ogólnopolskim Rankingu Spółdzielni Mieszkaniowych w kategorii: spółdzielnie duże, organizowanym przez czasopismo "Domy Spółdzielcze".
Nagrodę w imieniu Zarządu SMB odebrała zastępca prezesa zarządu, Pani Zdzisława Knapińska w trakcie uroczystej gali na zamku w Kliczkowie.

WALNE ZGROMADZENIE 2024 - INFORMACJA

Informujemy, że do wyborów uzupełniających do Rady Osiedla "Centrum"
zgłosiły się 2 kandydatki:
1. Pani Elżbieta Mackiewicz
2. Pani Anna Rogalska

Przypominamy, że wybory odbędą się w trakcie Walnego Zgromadzenia 2024 r. w dniach 7, 8 i 9 maja 2024 r.Wybory uzupełniające do Rady Osiedla „Centrum"

W trakcie Walnego Zgromadzenia odbędą się wybory uzupełniające do Rady Osiedla „Centrum” (1 mandat). 

Zgłoszenie kandydatur  odbywa się pisemnie w terminie najpóźniej na 15 dni przed pierwszą częścią Walnego Zgromadzenia (tj. do 22 kwietnia br.). Lista kandydatów zostanie opublikowana 23 kwietnia br. 

Poniżej zamieszczamy wzory dokumentów, które winien złożyć kandydat.

Każdy z ww. wzorów zawiera klauzule dotyczące RODO i ochrony danych.

Poniższe dokumenty można wydrukować samodzielnie z naszej strony lub pobrać z pokoju 109 w siedzibie Sp ...


WALNE ZGROMADZENIE 2024

Do Państwa skrzynek trafiły już zawiadomienia o Walnym Zgromadzeniu 2024 r.
Odbędzie się ono w następujących terminach i miejscach:
7 maja 2024 r. - godz.17.00, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, ul. Kopernika 1, Bydgoszcz;
8 maja 2024 r. - godz.17.00, Zespół Szkół nr 19, ul. Grzymały-Siedleckiego 11, Bydgoszcz;
9 maja 2024 r. - godz.17.00, Czytaj


SYSTEM SMS

Krótkie przypomnienie na temat naszego systemu sms:

       Od 2 lat w Spółdzielni funkcjonuje system sms. Pisaliśmy o nim wcześniej w kilku artykułach w informatorze „Tu mieszkam” m.in. w kwietniu 2022 r. i w październiku 2023 r. Dzięki niemu możemy powiadamiać Państwa o sytuacjach nagłych typu awarie lub przerwy w dostawie wody lub prądu.KOMUNIKAT

Nawiązując do zeszłotygodniowych komunikatów, informujemy, że PGE Energia Ciepła S.A. usunęła awarię pierwszego kotła elektrociepłowni EC-II. Parametry pracy systemu ciepłowniczego powinny się poprawić.Grill na balkonie?


Czas urlopowy i wakacje zachęcają do wypoczynku na łonie natury i otwartych okien w mieszkaniach. Dla wielu pokusą jest urządzanie grilla na balkonie. Choć nie jest ono wprost zabronione w naszym prawie, może skutkować mandatem w wysokości 500 zł. Straż Miejska może bowiem ukarać z tytułu zagrożenia przestrzeni balkonu i okolicy ogniem. Można też zostać oskarżonym przez sąsiadów o immisję pośrednią (na podstawie art. 144 kodeksu cywilnego), czyli o uciążliwe zachowanie, które zakłóca korzystanie z sąsiednich mieszkań. W tej sytuacji grozi również mandat 500 zł, a nawet sprawą w sądzie.
Tym bardziej apelujemy do Państwa o nie ...
BUDOWLANI W WIELKIM WYŚCIGU BUTELKOWYM!

Wielki Wyścig Butelkowy, jak co roku, był ważnym punktem programy finałowego dnia imprezy Ster na Bydgoszcz. Wzbudził duże zainteresowanie Bydgoszczan, co widać na zdjęciach. I tym razem nie mogło zabraknąć w nim „BUDOWLANYCH”! Konstrukcja naszej łodzi butelkowej nawiązywała do 65-lecia Naszej Spółdzielni. Pokład był urodzinowym tortem, a na nim znajdowały się 2 jubileuszowe świeczki! Nasza załoga składała się z 4 Pań i 2 Panów. Dzielnej ekipie „Budowlanych” dziękujemy za pełne zaangażowanie w wyścig! Tym razem płynęliśmy dla Franka - chłopca, który urodził się z Zespołem Downa i mieszka w budynku naszej Spółdzielni. W tym roku Fran ...
Podsumowanie Walnego Zgromadzenia

27 kwietnia odbyło się Kolegium Walnego Zgromadzenia podsumowujące wyniki wyborów i głosowań uchwał z wszystkich 3 części WZ SMB 2023. Prezentujemy je poniżej:

Wyniki wyborów do Rady Nadzorczej na kadencję 2023-2026.:


Zakończenie Walnego Zgromadzenia

25 kwietnia br. odbyła się ostania (trzecia) część Walnego Zgromadzenia SMB. W czwartek, 27 kwietnia odbędzie się Kolegium, które oficjalnie zsumuje wyniki głosowań nad uchwałami, wyborów do Rady Nadzorczej, Rad Osiedli i na delegata na Zjazd Przedkongresowy Spółdzielczości.
Oficjalne wyniki zostaną opublikowane w piątek, 28 kwietnia.


Prezentacja Naszej Spółdzielni na II Okrągłym Stole w Toruniu

Z przyjemnością informujemy, że Pan Łukasz Osiński, Kierownik Działu Gospodarki Energetycznej Spółdzielni Mieszkaniowej „BUDOWLANI” pod koniec marca bieżącego roku wziął udział w Drugim Regionalnym Okrągłym Stole zorganizowanym przez Regionalną Agencję Poszanowania Energii i Środowiska w Toruniu w ramach projektu UE RoundBaltic.

Nasza Spółdzielnia miała możliwość przedstawienia prezentacji, dotyczącej swojej działalności w zakresie ograniczania zużycia energii i kosztów, w tym aktywnego pozyskiwania finansowania zewnętrznego dla tego typu przedsięwzięć.

&nb ...


UWAGA! KOMUNIKAT

 Uprzejmie informujemy, że od soboty, 1 kwietnia 2023r. zmianie ulegną godziny pracy pogotowia technicznego elektrycznego.

Nowe godziny pracy:

·                        


FAIR PLAY 2022

Miło nam poinformować, iż 25 listopada 2022 r. Kapituła Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” przy Krajowej Izbie Gospodarczej przyznała naszej Spółdzielni Certyfikat Jakości Biznesu – „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2022. Otrzymaliśmy również wyróżnienie za szczególną działalność proekologiczną. Czytaj

DYPLOM DLA SMB OD TMMB

Miło Państwa poinformować, że otrzymaliśmy dyplom od Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy dla naszej Spółdzielni za udział w konkursie "Bydgoszcz w kwiatach i zieleni" w 2022 r. z serdecznym podziękowaniem za szczególną troskę o dbałość i estetyczny wygląd Bydgoszczy.


Podziękowania dla SMB od NBP

18 października Pani Zdzisława Knapińska, Zastępca Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „BUDOWLANI” wzięła udział w spotkaniu z przedstawicielami Narodowego Banku Polskiego w Hotelu City w Bydgoszczy. Nasza Spółdzielnia otrzymała podziękowania za współpracę i wkład w działalność badawczą prowadzoną przez Narodowy Bank Polski. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc!

Czytaj

KAMPANIA PROFILAKTYCZNA POLICJI DLA SENIORÓW

STOP DLA OSZUSTÓW – SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!

Przekazujemy Państwu link poniżej do strony Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Znajdują się tam informacje i linki do 3 filmików na temat zagrożenia ze strony oszustów i metod, którymi się posługują. Prosimy o udostępnienie informacji wśród możliwie największej ilości osób, tak aby ostrzeżenie dotarło do seniorów.


„Menedżer – Spółdzielca 2022”

Na zdjęciu Prezes Zarządu SM „BUDOWLANI” Jacek Kołodziej oraz dr inż. Mieczysław Grodzki, Prezes Krajowej Rady Spółdzielczej

„Menedżer – Spółdzielca” to jedna z najważniejszych w polskim środowisku spółdzielczym nagród, ustanowiona w 1999 r. Przyznawana jest corocznie najlepszym spółdzielcom, wnoszącym wymierny wkład w rozwój spółdzielczości w regionie i w kraju, oraz kszta ...Dbamy o przyrodę

Miesiąc temu obchodziliśmy Dzień Ziemi. Na terenie Spółdzielni można znaleźć przykłady jak świetnie dbacie Państwo o przyrodę. Bardzo ładnie prezentuje się ogródek, który doglądają Państwo Aleksandra i Andrzej Wronkowscy z ul. Ku Wiatrakom 5. Dziękujemy Państwu za troskę o najbliższe otoczenie.


Zakończenie lustracji Spółdzielni

Uprzejmie informujemy, że zakończyła się lustracja pełna działalności Spółdzielni za okres od 01.01.2019 roku do 31.12.2021 roku. Prezentujemy Państwu list polustracyjny.


Działając na podstawie art. 91 § 1 i § 11 ustawy z dnia 16 września 1982 r. Prawo spółdzielcze (t.j. Dz. U. z 2021 poz. 648 ze zrn.) oraz umowy zawartej w dniu 21 lutego 2022 roku oraz z Aneksem do wyżej powołanej umowy z dnia 21 kwietnia 2022 roku między Regionalnym Związkiem Rewizyjnym Spółdzielni Mieszkaniowej w Bydgoszczy, a Spółdzielnią Mieszkaniową „Budowlani" w Bydgoszczy, w dniach od 15 marca 2022 roku do 06 maja 2022 roku została przeprowadzona przez Regionalny Z ...ZMIANA FORMUŁY DYŻURÓW RADY NADZORCZEJ I ZARZĄDU

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu Członków SMB, uprzejmie informujemy, że od maja br. zmieniła się formuła dyżurów Rady Nadzorczej i Zarządu. Dotychczas spotkania odbywały się w tyko we wtorki w określonych godzinach, natomiast aktualnie wprowadzamy ich elastyczniejszą formę.

W celu umówienia spotkania z przedstawicielem Rady Nadzorczej, prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu 52 366 44 08 lub na adres email: radanadzorcza@smbudowlani.pl Wówczas zostaniecie Państwo umówienie z przedstawicielem Rady Nadzorczej na konkretny dzień i godzinę.
< ...ZBIÓRKA DLA UCHODŹCÓW WOJENNYCH Z UKRAINY

Uprzejmie informujemy, że dzisiaj zawieźliśmy zebrane dary dla uchodźców wojennych z Ukrainy do Bydgoskiego Centrum Targowo – Wystawienniczego. Zebraliśmy środki czystości, materiały opatrunkowe, leki, żywność, koce i ręczniki, śpiwory oraz ubrania. Dziękujemy serdecznie za Państwa dotychczasowy udział! Kontynuujemy akcję i wspólnie działamy dalej! Dla przypomnienia punktami zbiórki są DK „Modraczek” ul. Ogrody 15 (od pon. do pt. w godz. 8:00-20:00) ora ...


POMAGAMY UCHODŹCOM Z UKRAINY!

Slogan właśnie stał się rzeczywistością. Udostępniamy mieszkanie z zasobów SMB uchodźcom z Ukrainy. Na razie jest ich czwórka (Pani Anna z dwoma synami i córką przyjaciółki, która jeszcze nie wyjechała z Ukrainy). Pochodzą z Nikopola. Chłopcy lubią sport, dziewczynka taniec towarzyski. Pani Anna jest nauczycielem języka angielskiego. Liczy na to, że wkrótce dzieci będą mogły kontynuować naukę i swoje pasje.ZBIÓRKA DLA UKRAINY

Szanowni Państwo,
Za naszą wschodnią granicą toczy się krwawa wojna. Przerażające obrazy, które oglądamy za pośrednictwem mediów to nie koszma ...


SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Szanowni Państwo,

W ostatnich dniach w przekazach mass mediów widzimy ogromne cierpienie ludzi dotkniętych wojną. Jesteśmy poruszeniu dramatyczną sytuacją u naszego sąsiada. W pełni solidaryzujemy się z Ukrainą. Publikujemy pismo ZRSM RP w sprawie niesienia pomocy na rzecz Uchodźców z Ukrainy.

Czytaj

KOMUNIKAT


Informujemy, że firma BRUNATA zmienia układ graficzny strony, na której udostępniane są informacje o zużyciu wody i ciepła. Podstawowe funkcje zostały wprowadzone w styczniu br. Mogą jednak okresowo wystąpić trudności z logowaniem lub przeglądaniem danych przez Internet. Prace postępują, ale nie ma jeszcze możliwości np.  zrobienia wykresu zużycia wody z ostatnich 12 dni.  Według zapewnień informatyków pracujących nad zmianami, wprowadzanie modyfikacji zostanie zakończone na przełomie lutego i marca 2022.


Przepraszamy za czasowe utrudnienia w korzystaniu z programu WEBMON ...


INFORMACJA

Z przyjemnością informujemy, że Pan Jacek Kołodziej, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „BUDOWLANI” w listopadzie ubiegłego roku wziął udział w  Pierwszym Regionalnym Okrągłym Stole zorganizowanym przez Regionalną Agencję Poszanowania Energii i Środowiska w Toruniu w ramach projektu UE RoundBaltic. Konferencja dotyczyła finansowania efektywności energetycznej w województwie kujawsko-pomorskim. Wzięli w niej udział m.in. przedstawiciele sektora samorządowego, przedsiębiorstw, finansowego i eksperckiego. Celem konferencji było wygenerowanie jak największej liczby pomysłów ...


KOMUNIKAT BRUNATA-WEBMON

Informujemy, że firma BRUNATA zmienia układ graficzny strony, gdzie udostępniane są informacje o zużyciu wody i ciepła. W związku z powyższym, występują przejściowe trudności z logowaniem lub przeglądaniem danych przez Internet, np. obecnie nie ma wykresów zużycia zimnej wody. Według zapewnień informatyków pracujących nad zmianami, podstawowe funkcje zostaną wprowadzone do końca bieżącego miesiąca. Przepraszamy za czasowe utrudnienia w korzystaniu z programu WEBMON.

Czytaj

Wynajem - Ogrody 11/19

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Budowlani” w Bydgoszczy posiada w swojej ofercie  mieszkanie na wynajem o powierzchni 20,10 m2 położone na 4 piętrze w wieżowcu przy ulicy Ogrody 11. Mieszkanie składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym,  przedpokoju oraz łazienki z wc. Lokal mieszkalny po remoncie, nowocześnie umeblowany i wyposażony w niezbędne sprzęty AGD (lodówka, pralka, kuchenka elektryczna), w łazience biała armatura. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 1,38 m2.


WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

W ubiegłą sobotę przy skwerze osiedlowym przy Zespole Szkół Nr 19  odbyła się impreza plenerowa Wspólne kolędowanie! To wyjątkowe spotkanie wprowadziło wielu mieszkańców w świąteczny nastrój! Występy wspaniałych artystów rozgrzewały publiczność i mimo mrozu na zewnątrz, serca uczestników były gorące!:-) Dziękujemy Państwu za udział w spotkaniu! Czytaj


FAIR PLAY 2021

Miło nam poinformować, iż 26 listopada 2021 r. Kapituła Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” przy Krajowej Izbie Gospodarczej przyznała naszej Spółdzielni Certyfikat Jakości Biznesu – „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2021. Pan Jacek Kołodziej, Prezes Zarządu Spółdzielni, został uhonorowany prestiżowym tytułem „Ambasador Fair Play w Biznesie” 2021.


Dyplom TMMB dla SMB

Miło Państwa poinformować, że otrzymaliśmy dyplom od Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy dla naszej Spółdzielni za udział w konkursie "Bydgoszcz w kwiatach i zieleni" w 2021 r. z serdecznym podziękowaniem za szczególną troskę o dbałość i estetyczny wygląd Bydgoszczy.


Certyfikat PN-EN ISO 9001:2015

ISO 9001 to międzynarodowa norma zawierająca wymagania, które dotyczą systemów zarządzania jakością. Niedawno otrzymaliśmy aktualny certyfikat potwierdzający zgodność obsługi z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015
w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Certyfikacja została przeprowadzona i jest systematycznie nadzorowana zgodnie z procedurą auditową
i certyfikacyjną prze TUV NORD Polska Sp. z o.o. Jego posiadanie jest  potwierdzeniem jakości dostarczanych usług. Certyfikat wydawany jest na 3 lata. Nasz jest ważny do 25 sierpnia 2024.


Nowy mural - Nowowiejskiego 1

Nowy, ekologiczny mural na bloku przy Nowowiejskiego 1 robi duże wrażenie. Powstał przy współpracy mieszkańców, SMB i Urzędu Miasta. To już drugi mural w zasobach naszej Spółdzielni. Autorem muralu jest Pan Marcin Czaja z Krakowa.
Mural powstał przy użyciu eko ...KOMUNIKAT - KONTO W BANKU BPS

W nawiązaniu do naszego komunikatu z 12 lipca br., uprzejmie informujemy, że w związku z zamknięciem oddziału Banku BPS przy ulicy Wojska Polskiego 19B podjęto decyzję o zmianie banku dla indywidualnych rachunków dla mieszkańców os. „Na Skarpie” na Bank PKO BP S.A.

Obecnie wpłaty dokonywane przez Państwo do Banku BPS nadal księgowane są na odpowiednie konta czynszowe. Potrwa to do 31.01.2022 roku.

 O zmianie konta informujemy Państwa za pomocą kart opłat, na których widnieją już nowe indywidualne numery rachunków bankowych w PKO BP SA. O wygas ...


Włączenie ogrzewania

Informujemy, że od 17 września 2021 (piątek) włączono ogrzewanie w budynkach mieszkalnych naszej  Spółdzielni. Oznacza to, że KPEC jest gotowy dostarczać ciepło. Należy  jednak pamiętać o automatyce pogodowej.

Co to jest automatyka pogodowa? Najprościej mówiąc jest to zawór sterowany czujnikiem temperatury zewnętrznej. W dzień, gdy na dworze temperatura rośnie, zawór odcina dopływ gorącej wody do wymiennika, a gdy temperatura spadnie noc ...Informacja

Przekazujemy Państwu plakat o akcji informacyjno-promocyjna Krajowej Administracji Skarbowej dla mieszkańców m.in. na temat serwisu e-US i możliwości umówienie wizyty w urzędzie skarbowym na konkretną godzinę przez Internet.
Mural o ekologii na budynku SMB!

Wieżowiec przy ul. Nowowiejskiego 1 stanie się "płótnem" dla muralu o tematyce ekologicznej w konkursie organizowanym przez Urząd Miasta Bydgoszczy! Pomysły należy zgłaszać do 30 lipca. Projekt z dopiskiem „Bydgoski Ekomural” należy przesłać mailowo na adres: m.iwinski@um.bydgoszcz.pl lub przynieść bezpośrednio do biura Plastyka Miasta – ul. Sielanka 8a, I pi ...


KOMUNIKAT

Uprzejmie przypominamy, że w zakresie funkcjonowania Spółdzielni nadal obowiązują zasady obsługi ustalone w komunikacie z 12.10.2020 r., który załączamy.NOWA INWESTYCJA!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w naszej nowej inwestycji przy ul. Chodkiewicza 64-66!


Spór o oświetlenie - kontynuacja

Przekazujemy Państwu aktualne informacje na temat sporu bydgoskich spółdzielni z Miastem o oświetlenie. Zapraszamy do obejrzenia materiału z wczorajszego wydania bydgoskich Zbliżeń z wypowiedzą na ten temat m.in. Pana Jacka Kołodzieja, Prezesa SMB:
Kompleksowe informacje o bieżącej sytuacji zawiera również reportaż Radia Pik, również z wypowiedzą Prezesa SMB:

Zapraszamy do lektury!

Wypowiedź  Prezesa SMB w artykule z dzisiejszego wydania Expressu Bydgoskiego na temat dewastacji elewacji bloków przez wandali. Zapraszamy do lektury!Spór o oświetlenie w bydgoskich Zbliżeniach

Kontynuacja sporu bydgoskich spółdzielni z Miastem w sprawie oświetlenia. Zachęcamy do obejrzenia materiału z wczorajszego wydania Zbliżeń z wypowiedzią prezesów bydgoskich spółdzielni, m. in. wypowiedzią Pana Jacka Kołodzieja,

GRAND PRIX W X OGÓLNOPOLSKIM RANKINGU SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy GRAND PRIX w X Ogólnopolskim Rankingu Spółdzielni Mieszkaniowych organizowanym przez redakcję miesięcznika "Domy Spółdzielcze". Przyznawane jest ono Spółdzielniom, które co najmniej trzykrotnie zdobyły w Rankingu pierwsze miejsce.
Redaktor Naczelna miesięcznika Domy Spółdzielcze napisała, że nagroda ta jest wyrazem uznania dla wysiłku Działaczy, Rady Nadzorczej i Zarządu Spółdzielni. Rezultatem tej pracy jest znakomicie funkcjonująca Spółdzielnia będąca wzorem do naśladowania.

FAIR PLAY

Miło nam poinformować, iż 27 listopada 2020 r. Kapituła Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” przy Krajowej Izbie Gospodarczej przyznała naszej Spółdzielni Certyfikat Jakości Biznesu – „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2020 oraz Platynową Statuetkę.

Ogłoszenie wyników ze względu na pandemię odbyło się w formie premiery on-line 27 listopada 2020 roku.

Czytaj

Podziękowania dla Prezydenta Bydgoszczy

Publikujemy podziękowanie skierowane przez Zarząd Regionalnego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych w Bydgoszczy na ręce Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego. O sprawie planowanych podwyżek cen ciepła i petycji środowiska spółdzielczości mieszkaniowej do Prezesa URE przeciwko tym działaniom informowaliśmy 24 lipca na naszej stronie.

Dyżur Rady Nadzorczej

Rada Nadzorcza wraca do spotkań z mieszkańcami w formie comiesięcznego dyżuru w siedzibie Spółdzielni, który został wstrzymany z powodu pandemii koronawirusa.

Dyżury tak jak poprzednio, będą odbywać się w pierwszy wtorek miesiąca w godz.16.00-17.00 w siedzibie Spółdzielni. W związku z wciąż utrzymującą się epidemią, konieczne jest wcześniejsze telefoniczne umówienie się na konkretną godzinę pod numerem telefonu 52 366 44 08. Możecie Państwo przesłać również zgłoszenie na maila radanadzorcza@smbudowlani.pl z Państwa danymi k ...„Bydgoszcz w kwiatach i zieleni” konkurs organizowany przez TMMB

Zapraszamy mieszkańców naszych osiedli do udziału w konkursie organizowanym przez Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy na najładniejsze, ukwiecone i zadbane balkony, ogródki przed naszymi budynkami. Chcielibyśmy, aby Państwa praca, starania i dbałość o otoczenie zostały uhonorowane, dlatego prosimy o przesyłanie zgłoszeń do udziału w konkursie do Domu Kultury „Modraczek” pisemnie na adres: ul. Ogrody 15 85 -870 Bydgoszcz ,  mailowo : modraczek@smbudowlani.pl lub telefonicznie: 787-097-639, 52-371-33-31 do 31.08.2020 r.ODCZYT WODOMIERZY I PODZIELNIKÓW CIEPŁA

Uprzejmie informujemy, że został przywrócony dostęp do odczytów podzielników ciepła i wodomierzy przez dostawcę systemu, firmę Brunata. Dotychczasowa funkcjonalność została systemu została przywrócona. Możecie się Państwo tam zalogować z panelu mieszkańca na naszej stronie lub z poniższego linku do polskiej strony:
https://www.perfekt.com.pl/