KOMUNIKAT - KONTO W BANKU BPS

W nawiązaniu do naszego komunikatu z 12 lipca br., uprzejmie informujemy, że w związku z zamknięciem oddziału Banku BPS przy ulicy Wojska Polskiego 19B podjęto decyzję o zmianie banku dla indywidualnych rachunków dla mieszkańców os. „Na Skarpie” na Bank PKO BP S.A.

Obecnie wpłaty dokonywane przez Państwo do Banku BPS nadal księgowane są na odpowiednie konta czynszowe. Potrwa to do 31.01.2022 roku.

 O zmianie konta informujemy Państwa za pomocą kart opłat, na których widnieją już nowe indywidualne numery rachunków bankowych w PKO BP SA. O wygas ...Włączenie ogrzewania

Informujemy, że od 17 września 2021 (piątek) włączono ogrzewanie w budynkach mieszkalnych naszej  Spółdzielni. Oznacza to, że KPEC jest gotowy dostarczać ciepło. Należy  jednak pamiętać o automatyce pogodowej.

Co to jest automatyka pogodowa? Najprościej mówiąc jest to zawór sterowany czujnikiem temperatury zewnętrznej. W dzień, gdy na dworze temperatura rośnie, zawór odcina dopływ gorącej wody do wymiennika, a gdy temperatura spadnie noc ...Szczepienia

W związku z organizacją ww. punktu szczepień, 9 września br. w godzinach 14:00-15:00 obsługa klientów w siedzibie SMB przy ul. Boya-Żeleńskiego 1 odbywać się będzie jedynie telefonicznie i mailowo.

Czytaj

KONCERT NA TRAWIE

W związku z pandemią w 2020 i 2021 r. nie mogliśmy zorganizować naszej flagowej imprezy, czyli WIOSNY NA WYŻYNACH. Mimo to 4 września 2021 r., udało się urządzić, w nieco ograniczonej formie, piknik pn. KONCERT NA TRAWIE. Występy dzieci, iluzjonisty i brzuchomówcy Pawła Górki oraz koncerty: Jurka Paterskiego i jego gości, Ferajny Bydgoskiej, rockowej kapeli SLEEVER stanowiły atrakcje dla wielu pokoleń. Na finał odbył się festiwal kolorów „SPLASH OF COLORS”. Było to wydarzenie, które zwłaszcza wśród dzieci i nastolatków zostanie na długo zapamiętane.Zwycięstwo załogi SMB w WYŚCIGU ŁODZI BUTELKOWYCH o Puchar Prezydenta Bydgoszczy

Miło nam poinformować, że załoga naszej Spółdzielni zwyciężyła w WYŚCIGU ŁODZI BUTELKOWYCH o Puchar Prezydenta Bydgoszczy 2021!
Mieliśmy najszybszą załogę i najpiękniejszą łódź. Wszystko to, by przy dobrej zabawie promować zachowania proekologiczne. Tym razem mieliśmy jeszcze cel szczególny - chcieliśmy pomóc choremu 9-letniemu Bartkowi Gałczyńskiemu. Na jego cześć nazwaliśmy naszą łódkę "Bartek".

Poniżej link do zbiórki na leczenie Bartka:
https://www.siepomaga.pl/waleczny-bartus?fbclid=IwAR0TCK5RkOKR6PY2kZDKAkDYpVewVqt7u_AnMxkqs8tZUQ98xqt4JbjYFC4Koncert z SMB

Już w sobotę, 4 września  na skwerze osiedlowym przy Zespole Szkół Nr 19 przy ul.Grzymały-Siedleckiego odbędzie się piknik pt. Koncert na trawie. Start imprezy o godz.15! Przewidziana jest moc atrakcji! Będą występy taneczne i muzyczne, a także festiwal kolorów. Koncert odbędzie się przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Oj, będzie się działo...Zapraszamy!


UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!

Przed chwilą dostaliśmy informację, że po osiedlu „Na Skarpie” krąży grupa, która demontuje grzejniki na korytarzach. Dzwoniąc domofonem, powołują się na Spółdzielnię, natomiast nie mają z nami nic wspólnego. Proszę im nie otwierać. Spowodowali już straty w nieruchomościach przy ul. Ogrody 7, 9 i 11. Niewłaściwy demontaż skutkuje tym, że z rur wylewa się wod ...


UWAGA

Spółdzielnia Mieszkaniowa BUDOWLANI informuje, że kończymy współpracę z Bankiem BPS. Konta te będą wygaszane. Płatności prosimy dokonywać na konto PKO BP.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
- 52 366-44-34 – lokale użytkowe
- 52 366-44-28 lub 45 – lokale mieszkalne
Informacja

Przekazujemy Państwu plakat o akcji informacyjno-promocyjna Krajowej Administracji Skarbowej dla mieszkańców m.in. na temat serwisu e-US i możliwości umówienie wizyty w urzędzie skarbowym na konkretną godzinę przez Internet.
Mural o ekologii na budynku SMB!

Wieżowiec przy ul. Nowowiejskiego 1 stanie się "płótnem" dla muralu o tematyce ekologicznej w konkursie organizowanym przez Urząd Miasta Bydgoszczy! Pomysły należy zgłaszać do 30 lipca. Projekt z dopiskiem „Bydgoski Ekomural” należy przesłać mailowo na adres: m.iwinski@um.bydgoszcz.pl lub przynieść bezpośrednio do biura Plastyka Miasta – ul. Sielanka 8a, I pi ...


KOMUNIKAT

Uprzejmie przypominamy, że w zakresie funkcjonowania Spółdzielni nadal obowiązują zasady obsługi ustalone w komunikacie z 12.10.2020 r., który załączamy.NOWA INWESTYCJA!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w naszej nowej inwestycji przy ul. Chodkiewicza 64-66!


Spór o oświetlenie - kontynuacja

Przekazujemy Państwu aktualne informacje na temat sporu bydgoskich spółdzielni z Miastem o oświetlenie. Zapraszamy do obejrzenia materiału z wczorajszego wydania bydgoskich Zbliżeń z wypowiedzą na ten temat m.in. Pana Jacka Kołodzieja, Prezesa SMB:
Kompleksowe informacje o bieżącej sytuacji zawiera również reportaż Radia Pik, również z wypowiedzą Prezesa SMB:

Zapraszamy do lektury!

Wypowiedź  Prezesa SMB w artykule z dzisiejszego wydania Expressu Bydgoskiego na temat dewastacji elewacji bloków przez wandali. Zapraszamy do lektury!Spór o oświetlenie w bydgoskich Zbliżeniach

Kontynuacja sporu bydgoskich spółdzielni z Miastem w sprawie oświetlenia. Zachęcamy do obejrzenia materiału z wczorajszego wydania Zbliżeń z wypowiedzią prezesów bydgoskich spółdzielni, m. in. wypowiedzią Pana Jacka Kołodzieja,

GRAND PRIX W X OGÓLNOPOLSKIM RANKINGU SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy GRAND PRIX w X Ogólnopolskim Rankingu Spółdzielni Mieszkaniowych organizowanym przez redakcję miesięcznika "Domy Spółdzielcze". Przyznawane jest ono Spółdzielniom, które co najmniej trzykrotnie zdobyły w Rankingu pierwsze miejsce.
Redaktor Naczelna miesięcznika Domy Spółdzielcze napisała, że nagroda ta jest wyrazem uznania dla wysiłku Działaczy, Rady Nadzorczej i Zarządu Spółdzielni. Rezultatem tej pracy jest znakomicie funkcjonująca Spółdzielnia będąca wzorem do naśladowania.

FAIR PLAY

Miło nam poinformować, iż 27 listopada 2020 r. Kapituła Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” przy Krajowej Izbie Gospodarczej przyznała naszej Spółdzielni Certyfikat Jakości Biznesu – „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2020 oraz Platynową Statuetkę.

Ogłoszenie wyników ze względu na pandemię odbyło się w formie premiery on-line 27 listopada 2020 roku.

Czytaj

Podziękowania dla Prezydenta Bydgoszczy

Publikujemy podziękowanie skierowane przez Zarząd Regionalnego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych w Bydgoszczy na ręce Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego. O sprawie planowanych podwyżek cen ciepła i petycji środowiska spółdzielczości mieszkaniowej do Prezesa URE przeciwko tym działaniom informowaliśmy 24 lipca na naszej stronie.

Dyżur Rady Nadzorczej

Rada Nadzorcza wraca do spotkań z mieszkańcami w formie comiesięcznego dyżuru w siedzibie Spółdzielni, który został wstrzymany z powodu pandemii koronawirusa.

Dyżury tak jak poprzednio, będą odbywać się w pierwszy wtorek miesiąca w godz.16.00-17.00 w siedzibie Spółdzielni. W związku z wciąż utrzymującą się epidemią, konieczne jest wcześniejsze telefoniczne umówienie się na konkretną godzinę pod numerem telefonu 52 366 44 08. Możecie Państwo przesłać również zgłoszenie na maila radanadzorcza@smbudowlani.pl z Państwa danymi k ...„Bydgoszcz w kwiatach i zieleni” konkurs organizowany przez TMMB

Zapraszamy mieszkańców naszych osiedli do udziału w konkursie organizowanym przez Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy na najładniejsze, ukwiecone i zadbane balkony, ogródki przed naszymi budynkami. Chcielibyśmy, aby Państwa praca, starania i dbałość o otoczenie zostały uhonorowane, dlatego prosimy o przesyłanie zgłoszeń do udziału w konkursie do Domu Kultury „Modraczek” pisemnie na adres: ul. Ogrody 15 85 -870 Bydgoszcz ,  mailowo : modraczek@smbudowlani.pl lub telefonicznie: 787-097-639, 52-371-33-31 do 31.08.2020 r.ODCZYT WODOMIERZY I PODZIELNIKÓW CIEPŁA

Uprzejmie informujemy, że został przywrócony dostęp do odczytów podzielników ciepła i wodomierzy przez dostawcę systemu, firmę Brunata. Dotychczasowa funkcjonalność została systemu została przywrócona. Możecie się Państwo tam zalogować z panelu mieszkańca na naszej stronie lub z poniższego linku do polskiej strony:
https://www.perfekt.com.pl/